Bobbi Brown Highlighting Powder Duo v odstínu Bare Glow a Opal Glow

Nemívám moc štěstí v kosmetických výprodejích a tak, ale letošní vánoční výprodeje, mi to vynahradily. Jedním z krásných, nečekaných úlovků bylo duo rozjasňovačů od Bobbi Brown.Jak jsem po Vánocích nakupovala v Douglasu, si můžete přečíst v tomto článku ZDE. Ve stejný den jsem nakoupila i dnešního krasavce. 

Rozjasňovač od Bobbi Brown má dokonalé balení. Balení je zlaté, přední strana je dvojitá a pod průhledným sklíčkem jsou zlaté a zelené konfety, taky malé zlaté třpytky a ty se přesunují, když obalem pohnete nebo ho nakloníte. No už kvůli tomu obalu jsem rozjasňovač musela mít. 


Nejen obal produktu, ale i venkovní obal/krabička je dost dobrá. Na první pohled je to prostě papírová krabička, ale na omak zjistíte, že ta šedá část je semišová. A to je teda vychytávka.Obal z venku tedy vypadá vždy jinak, záleží kam natečou ty třpytky. Je to vážně moc pěkné.


Uvnitř jsou dva odstíny rozjasňovačů. Bare Glow a Opal Glow.
Bare Glow je krásný hnědo-zlatý odstín. Bude perfektní na léto, kdy budu mít opálenou pleť. Už se na to těším. Ale používám tento odstín i teď. Dá se velice dobře rozetřít a na tvářích vám zůstane zlatavý odlesk.
Opal Glow je ten růžový. Zdá se mi, že růžový je trochu nezachytitelný. Já si toho nejdříve nevšimla, ale tahle růžovka má na sobě takový ten fialkový odlesk. Není moc vidět, ale při bližším zkoumání ho vidím.
Já teda nejsem moc fanda rozjasňovačů, které se nějak tváří a pak, ve výsledku, jsou jiné. Popravdě nemám je ráda:)
Opal Glow má to štěstí, že ten fialkový nádech není až tak moc vidět. Takže ho taky nosím.Že je tento produkt kvalitní, to nemusíme řešit. Já osobně bych ocenila jemnější namletí Opal Glow. I na fotce výše vidíte, že Bare Glow dokáže při jedné vrstvě ukázat nějakou barvu, kdežto Opal Glow jsou spíš třpytky. Já bych brala tu růžovou barvu, kterou bych možná mohla v zimě využít jako tvářenku.
Zapomněla jsem zmínit, že vrchní víko je zevnitř velké, použitelné zrcátko. Rozjasňovač má 18g.Tohle se Bobbi Brown moc povedlo. Máte také něco z povánočních výprodejů?

8 komentářů:

 1. To je nádhernej rozjasňovač! Já jsem teď moc nenakupovala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já naposled na Vánoce, teď se nějak do obchodů nehrnu. Tak nevím, co se děje :D

   Vymazat
 2. Balení vypadá skvěle. :) A vnitřek taky. :)
  Vítejte u Mišky

  OdpovědětVymazat
 3. Wow, ten obal je fakt nádherný. I vnitřek se mi moc líbí, i když rozjasňovače nepoužívám. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepoužíváš? Já každý den. Ale teda jen trošku, ať nesvítím na dálku :)

   Vymazat
 4. Jezis, ten je krásný. Ten by se mi také líbil.

  OdpovědětVymazat