MAX FACTOR Masterpiece Transform High Impact Volumising Mascara

V poslední době to vypadá, jako by se s novými řasenkami roztrhl pytel, nezdá se vám? Neříkám, že je to špatně, ale kdo má stíhat všechny kupovat a zkoušet :)) Navíc, když všechny slibují krásné řasy. Jakmile mi někdo slíbí řasy jako mrkací panna, tak mě dostal. Vzhledem k tomu, že řasy nemám nic moc a je potřeba jim hodně pomoct, aby byly vidět, řasenka je každý den můj nutný pomocník.
MAX FACTOR Masterpiece Transform High Impact Volumising Mascara
MAX FACTOR Masterpiece Transform High Impact Volumising Mascara
Co mě upoutalo na řasence jako první, než jsem ji otevřela, bylo to, jak je velká. Trošku mi svým obalem připomínala řasenku od Astoru, samozřejmě myslím tvarem a velikostí, ne barvou.
Řasenka Masterpiece Transform od MF je vážně obr, má 12ml. Pro představu Benefit They´re real má 6ml a zmiňovaná Astor Seduction Codes má 10,5ml.
Řasenka je v plastovém zlato-černém obale. To je kombinace, která nikdy nezklame. Řasenka je v nabídce v odstínech 01 BLACK a 03 BLACK BROWN. Já mám odstín 01 Black.
MAX FACTOR Masterpiece Transform High Impact Volumising Mascara
Po té co otevřete tubičku, tak na vás vykoukne pěkně vypečený kartáček. Nemám pocit, že bych někdy viděla nějaký podobný. Může se zdát, že to v továrně popletli a kartáček vyrobili naopak :D Otočili ho delšími štětinkami ven, ajaj ;)
Ne, nebojte kartáček je úplně ok a v pořádku. Tento kartáček má kratší a speciálně rozmístěné štětinky, které snadno zachytí každou řasu od kořínků. Kartáček je úzký, lehce se dostane do koutků oka a ke kořínkům řas. Podrobnější popis řasenky si přečtěte na stránkách Max Factor. Je zbytečné vypisovat to, co je už jednou pěkně a přehledně napsané jinde. Já raději napíši svůj názor na řasenku.
MAX FACTOR Masterpiece Transform High Impact Volumising Mascara
Zde na fotce máte pěkně zobrazeno jak kartáček vypadá. Je fakt zvláštní, ale funguje.
www.maxfactor.cz
Než jsem řasenku poprvé vyzkoušela, tak jsem na netu, shodou náhod, viděla nějaké video a slečna tam řasenku jaksi divně držela, při líčení s ní dělala zvláštní trhavé pohyby a říkala, že takhle je nejlepší mít ten kartáček nahnutý a bla bla bla. Jsem si pomyslela, no ty brďo, to bude úplná operace líčit se s tímto kartáčkem.
Při líčení jsem ale neblbla a držela kartáček úplně normálně jako držím všechny ostatní. A nebyl problém.
MAX FACTOR Masterpiece Transform High Impact Volumising Mascara
Pustíme se do fotodokumentace.
První fotka jak vidíte, je bez řasenky. Nevím proč,ale spodní řasy jsem zřejmě na focení měla již s řasenkou :D To je fuk, na spodní řasy, používám jinou řasenku než na horní. Obvykle nějaký vzorek. Vypadá to, jak kdybych byla nahoře bez řas, ale mám je, nebojte. Jen jsou světlé, jemné a nic moc husté.

První aplikace proběhla lépe než jsem myslela. Aplikaci s kartáčkem jsem natrénovala na pravém oku (což je pro vás levé). Kartáček se pěkně dostal jak na vnější řasy, tak i na řasy ve vnitřím koutku oka. Což je bomba, protože zrovna ve vnitřním koutku mám pár řas a takové jemňoučké, obvykle mám problém se na ně kartáčkem dostat, sice je nějak našmrdlám řasenkou, ale sem tam mi na nich zůstane víc barvy, pak to musím rozčesávat... S kartáčkem řasenky Masterpiece Transform to byla pohodička.
Levé oko byl trochu oříšek, zvlášť když jsem ho začala líčit, jak jsem zvyklá, pravou rukou. To mi moc nešlo, takže jsem vzala řasenku do levé ruky a řeknu vám, hned to bylo lepší. Pohodička a hlavně,dostala jsem se zas i na ty jemné tři řasy :D v koutku oka.
Při první aplikaci se mi trochu řasenky obtisklo na víčko nad řasy, ale jen pár ďubek. A taky když jsem se podívala nahoru, tak se mi řasenka obtiskla na jednom oku pod obočí. Ale to bylo hned po aplikaci řasenky, takže řasy byly asi ještě dost mokré. Každopádně tohle odpadlo po nějaké době používání, kdy řasenka jakoby "vyschne".

Při dalším líčení touto řasenkou, jsem již měla zmáknutý styl jak na ni, takže jsem měla řasy nalíčené během chvilky a bez jakýchkoli otisků nad řasami nebo pod obočím. Chce to prostě dobře držet kartáček a malovat řasy tak, abyste se dívaly při líčení dolů do zrcátka. Toto je dobrá finta a řasenka pak nemá šanci se kdekoli na oku otisknout. Slepuje řasenka řasy nebo ne? Já nevím. Já si myslím, že slepené řasy vypadají jinak, i když na mém vnitřním koutku oka, ty jemné řasy možná trochu slepí. Hlavně na levém oku, to musím trénovat. Na druhou stranu není problém vzít kartáček a řasy oddělit. Ve vnějším oku mi ty silnější a hustší řasy neslepuje.Já osobně jsem s řasenkou spokojená. Jen bych asi místo slovíčka Volume dala do názvu Length. Protože se mi zdá, že objem teda moc nedodá, ale rozhodně prodlužuje a řasy udělá pěkně dlouhé. Už jsem to tu psala několikrát - vždy je nutné počítat s tím, jaký máte základ. To platí u všeho.
Co na řasence chválím, je to, že se dostane na řasy do vnitřního koutku oka, aniž byste museli nějak zvlášť týrat kartáček a naklánět jej všemi směry.
Jaké řasy udělá řasenka na hustých dlouhých řasách, můžete omrknout u ILoveMakeUp, tam je samozřejmě mnohem kvalitnější oční základ, takže i hezčí fotky řas.
MAX FACTOR Masterpiece Transform High Impact Volumising Mascara
MAX FACTOR Masterpiece Transform High Impact Volumising Mascara ve stojánku na mé toaletce.
MAX FACTOR Masterpiece Transform High Impact Volumising Mascara
 Řasenku seženete za 399Kč, ale běžně je v akcích v drogeriích za 299Kč.

7 komentářů:

 1. Já jsem si to myslela, že tobě ta řasenka bude vyhovovat, pro tvé řasy.. Jako mě někdy udělá hezké, někdy ne, ale také bohužel nezahustí, ale je fajn. Tyjo ten stojánek je super, také nejvíce používám ten světlý korektor na kruhy:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mně perfektně prodlužuje, takže to jsem uvítala. Já mám někdy pocit, že je to jak se člověk vyspí, někdy prostě řasy bomba a z toho další den mám štětky :D

   Vymazat
 2. Hezká recenze. Jsem s ní také spokojená. Jedna slečna podotkla, že mi řasy slepila, ale není to tak, protože já mám ten problém, že mám krom jemných a světlých řas (asi jsme stály stejnou frontu, když příroda tuto část nadělovala :-D ) tak mě řasy rostou (nebo se "kroutí") jakoby do trsů, prostě nahoře u konečků je mám hodně u sebe. Je to i vidět v článku o začátku používání séra na řasy RevitaLash, kde mám řasy odlíčené a mám je skoro ve stejném "postavení" jako nalíčené :-) Takže jsem ráda, že je další človíček, kterému řasenka vyhovuje, protože mě maximálně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D já měla prý řasy ok, až do té doby, než mi je ostříhali před operací očí. Co už ;) No hlavně, za nějakou dobu řasenka jakoby vyschne, takže pak bude zas jinak vypadat na řasách. Já jsem spokojená, dneska jsem ji zkusila v kombinaci s další řasenkou, co dodá spíš objem a vypadá to taky dobře.

   Vymazat
 3. Ja som jeden čas používala stále len 2000 calories od max factor, tá bola fakt dobrá ale strašne rýchlo vysychala, takže som ju kupovala veľmi často a s porovnaním s dosť vysokou cenou ma to vyšlo celkom draho. Táto má zaujímavú kefku, láka ma to aspoň ju vyskúšať :)

  OdpovědětVymazat
 4. Už som ju obzerala, ale bojím sa toho aplikátora. No ale teraz som si nakúpila pár iných riaseniek, takže mám čo skúšať :D

  OdpovědětVymazat