CATRICE ultimate shine lipsticks

Včera jsem na fb zjistila, že Catrice stahuje nějaké výrobky z prodeje. Po shlédnutí položek jsem opět zjistila, že NUTNĚ některé věci potřebuji, aniž bych na značku Catrice byla nějak zatížená. Sleduji jejich limitky, ale nikdy jsem od této značky moc výrobků neměla, dva, tři lesky na rty a vlastně jo, laků na nehty mám od Catrice pár. Vygooglila jsem si fotky produktů, které mi padly do oka a dneska jsem se stavila v Rossmannovi. Seznam jsem měla veliký, 8 rtěnek. Nevím jestli je mám vypisovat, nakonec jsem koupila tři. Dvě jsem myslím nesehnala ( Glamourize Me, Soft Coral - tahle mě fakt mrzí)  a zbytek se mi v reálu nelíbil, teda líbil, ale mně by neslušely (Frozen Rose, Rose N Gun, Get The Nudes Paper!).
opět moje infantilní hrátky s puzzle, myslím, že to bude už v každém postu :D
050 Simply Rosewood, 080 Corallicious Pink, 190 Gentle Nude Is Back
Rtěnky jsou krémové, dost takové měkké nebo vodové nebo jak to mám popsat, prostě hned se opotřebují:) jakože když rtěnku koupíte, tak je taková krásná do špičky, tady po jednom tahu na rtech byla špička fuč. Což vlastně nic moc ničemu nevadí, pouze z estetického hlediska asi ☺
Jaká je kvalita neposoudím, mám jednu na rtech po focení, nevysušuje, je fajn, řekla bych, že docela i drží, párkrát jsem pila a rtěnka je na rtech stále dost sytá.
Pro představu tady máte fotky, snaha o detail, vypadá to, že jsou to stejné dvě a dvě fotky, ale nejsou, někde je víc zaostřeno na první rtěnku, jinde na poslední. Rtěnky jsou vždy ve stejném pořadí. Simply Rosewood, Corallicious Pink, Gentle Nude Is Back. U Simply Rosewood a Corallicious Pink byla špička prohnutá a u Gentle Nude Is Back je rovná, mně se víc líbí ta rovná, ale to je detail, funkci rtěnky to neovlivní.
L-R: 050, 080, 190


Asi si říkáte proč jsem si zase koupila stejné odstíny rtěnek, jako tady už na blogu mám několik, ale ony nejsou stejné:D tak jako nejsou stejné na fotkách ta první a poslední, Simply Rosewood je taková do fialova, zatím co Gentle Nude Is Back je více do růžova, i když to na fotkách asi nebude moc patrné. Chjo. 
nahoře Simply Rosewood, uprostřed Corallicious Pink, dole Gentle Nude Is Back
Nevím jestli jste si všimli (y), - nevím jestli tu čte nějaký chlap, že ty polepky/štítky na rtěnkách jsou diametrálně odlišné od toho jaká je rtěnka ve skutečnosti. Myslím, že tohle bude taky trochu důvod proč jsem se na rtěnky Catrice nikdy nezaměřila, stačilo mi podívat se na barvu štítků a valila jsem od regálu pryč. Ty moje jsou ještě střízlivé, ale některé barvy jsou jak do cirkusu, takže myslím, že když pak vyzkoušíte na ruku tester, budete příjemně překvapeni co za odstín se ve rtěnce skrývá. Je potřeba buď googlit a nebo stát dvě hoďky u stojanu a prudit ochranku v Rossmannovi :D
Fotky na rtech jsou dneska slabé, nesvítí sluníčko, počasí a světlo takové nijaké, tak tři fotky pro představu: 

190 Gentle Nude Is Back
050 Simply Rosewood
080 Corallicious Pink
Simply Rosewood je tmavší než na fotkách, dost do fialova, Corallicious Pink je pěkná oranžová barva, Gentle Nude Is Back je světlejší než Simply Rosewood, nejde tak do fialova-mrtvolna. Corallicious Pink obsahuje mini třpytečky, ty mají teda všechny, ale nejdou vidět a ani citít na rtech. Rtěnka voní, ale nevím jak to popsat, nic ovocného, taková klasická vůně.
Simply Rosewood je jedna ze rtěnek, které Catrice stahuje, takže cena byla 54,90Kč, ostatní dvě rtěnky 104Kč. Měla jsem nějakou letní slevu 10% na kupónek, takže v poho.
Ještě jsem koupila tohle Labello Mint+Minerals, mělo by mít výtažky z máty a revitalizující minerály, tak uvidíme, zatím jsem nezkoušela, asi ho nechám na zimu. Když tak mi napište jaký je, pokud ho máte.

3 komentáře:

 1. Rtěnky jsou hezké, ale já se přiznám, že Catrice mě jako značka vůbec nebere a nic od ní nemám ... i když je pravda, že jsem minule docela koukala kolik krásných odstínů mají její rtěnky :) No možná příště také nějakou přece jen koupím :))))))))))
  http://angellovely-things.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. uvidíš jestli najdeš nějaký odstín, co ti bude sedět. zatím si myslím, že nejsou špatné na drogérkové rtěnky

   Vymazat
 2. změnila jsem názor, nechci říct, že jsou špatné, ale mně nesedly, a asi ani barevně už se mi nelíbí

  OdpovědětVymazat