Benefit Cheeky Sweet Spot - paletka tvářenek

Paletka Cheeky Sweet Spot od Benefitu, byla můj vysněný vánoční dárek. Prvotní nadšení, že ji snad budu mít, vystřídalo trochu smutku, že teda to nevypadá, protože je vyprodaná, ale nakonec se jedné hodné osůbce podařilo pár kousků sehnat :)) A mně poštou dorazil ten můj vysněný domeček.
Paleta je zabalená v papírové krabičce, která má stejný design a obrázek jako obal paletky uvnitř.
Benefit Cheeky Sweet Spot
Na druhé straně papírové krabičky, jsou fotky a názvy tvářenek + dalších produktů, které najdete v paletě.
Benefit Cheeky Sweet Spot
Benefit Cheeky Sweet Spot
Obal palety Cheeky Sweet Spot je plechový. Je to taková malá zelená plechovka, co vypadá jak Santův domeček. Na povrchu palety je reliéf.
Benefit Cheeky Sweet Spot
Na druhé straně plechovky jsou opět názvy tvářenek, které jsou uvnitř palety a taky gramáž paletek, což je super. Mrkneme se na malé srovnání. Gramáž tvářenek k porovnání jsem čerpala z britských stránek Benefitu, popř různě z netu.
Hoola v paletě 5.0g - v klasickém balení 8.0g
Dandelion v paletě 4.0g - v klasickém balení v USA - 10g
Coralista v paletě 5.0g - v klasickém balení 12.0g
Bella Bamba v paletě 5.0g - v klasickém balení 8.0g
Rockateur v paletě 5.0g - v klasickém balení 5.0g
Sugarbomb v paletě 6.0g - v klasickém balení 8.0g

Benefit Cheeky Sweet Spot
Otvírání plechovky je zespodu, v paletě není zrcátko. Paleta je plechová i uvnitř. Tvářenky jsou zasazené ve tvrdém papíru a na něm je černý semiš.
Když paletu otevřete je v ní vložená knížečka s instrukcemi, jak kterou tvářenku použít.
Benefit Cheeky Sweet Spot
Co mě ale zaujalo víc než pokyny a tipy, a už jsem to dávala i na instagram, bylo to, že uvnitř knížečky byl text napsaný i v češtině. Tak může mi sakra někdo říct, proč tady ta paleta nebyla dostupná??? Kdo jiný na světě si bude číst český text? Nechápu, nechápu, nechápu...
Benefit Cheeky Sweet Spot
Na tvářenkách je v paletě ještě vložena plastová fólie s názvy tvářenek.
V paletě najdete pět tvářenek:
DANDELION, BELLA BAMBA, SUGARBOMB, CORALISTA, ROCKATEUR
bronzer:
HOOLA
a rozjasňovač
WATT´S UP!
uvnitř plechovky ještě najdete štěteček na aplikaci tvářenek, no nevím, ok, tak v případě nouze bych ho použila :)
Benefit Cheeky Sweet Spot
Tvářenky v paletě strašně krásně voní, je to taková jemná, trochu citrusová vůně.
Benefit Cheeky Sweet Spot
Benefit Cheeky Sweet Spot
Watt´s up! mě v paletce hodně potěšil. Je to rozjasňovač, který mám doma v plné velikosti a strašně ráda ho používám. Tohle vzorkové/cestovní balení v paletě má 1.5g, plné balení Watt´s up má 9.4g

       


Benefit Cheeky Sweet Spot
Pokud jste tvářenkoví a budete ještě mít šanci tuhle paletku někde koupit, tak ji určitě kupte. Za ty peníze se vyplatí. Mě stála něco přes 1300Kč a já jsem z ní nadšená. Doma už mám dlouhou dobu Coralistu od Benefitu a v blízké době jsem chtěla dokoupit ještě asi tři tvářenky, které jsou právě v této paletě.
Článek o paletce Benefit bude mít ještě pokračování a bude docela zajímavé, těšte se :)

20 komentářů:

 1. Taky byla mým velkým kosmetickým přáním.. a mám ji a jsem z ní úplně unešená:) Ten rozjasňovač se mi hrozně zalíbil, takže si asi budu muset koupit i plné balení.. až ho dopotřebuji, protože si myslím, že to fak zvládnu :D :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě ho doporučuji v plném balení, je perfektní a hezky voní a neubývá :)

   Vymazat
 2. Taky to byl můj nejlepší vánoční dárek. Jsme z ní úplně nadšenááá! Je prostě skvělá. Jo a jinak všimla sis, že v tom českém popisu je tvářenka Rockateur označená jako lesk na rty? :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D To jsem si nevšimla, já jak jsem zjistila, že je to česky, tak jsem se naštvala a dál nečetla. Jdu teda projít text a nechám se inspirovat tajnými tipy v líčení

   Vymazat
 3. ta je nádherná! já už dlouho sháním Dandelion samostatnou tvářenku, ale nikdy nikde není, jen v setu s rozjasňovačem, který nechci :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aha, tak kup i s rozjasňovačem a pak ho prodej nebo někomu dej, nikdo ho nechce?

   Vymazat
 4. Na netu mě to teda vůbec nezaujalo, ale když jsem tvářenky a balení viděla na živo, tak teda paráda, strašně krásné to je!

  OdpovědětVymazat
 5. Set vyzerá perfektne, chcela by som všetky tie lícenky a kľudne aj v plnom balení. Mám sugarbomb aj dandelion v minisetoch a som maximálne spokojná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dandelion mi přijde světloučká, ale na zimu super. Že jo, Benefit má super tvářenky

   Vymazat
 6. Tenhle set je láska na první pohled, jsem ráda, že mi byla dovezena. Tipy a triky jsem tedy nečetla, ale pokud je tam čeština, jdu na to:). Nepochopím nákupčí ze Sephory, prostě ne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já je taky nechápu, zvlášť když v té knížce čeština je. Vlastně vůbec nechápu kdo rozhoduje co k nám půjde a co ne. Češi nebo výrobce?

   Vymazat
 7. Překrásná, budu si muset pořídit!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. to je nádhera :))) a docela jsem naštvaná, že přicházíme o tak skvělou věc, hlavně, že v návodu je čeština :) to mě pobavilo :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi si říkali kdyby náhodou, tak jim tam tu češtinu dáme :)

   Vymazat
 9. Já jsem z ní nadšená ještě víc než z té NARS tvářenkové paletky. A protože mám doma taky jen Corallistu, tak ten set byl fakt super kauf :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem nadšená z obou, každá má něco do sebe :) Corallistu máš? Tak se těš na příští článek, jsem zvědavá, co na něj napíšeš ;)

   Vymazat