L´Oréal Paris Color Infaillible Eye Shadow - 027 Goldmine

Tak jo, opět jsem neodolala a nakupovala. Ale nešla jsem pro stíny, vůbec ne. Vzhledem k tomu, že v Brně otevřeli novou pobočku Rossmanna, tak jsem zašla na obhlídku a na nákupy. Měla jsem kuponek a k jakémukoli nákupu Mixa jsem měla dostat micelárku zdarma. Tak jsem vybrala a jdu k pokladně, říkám paní tady mám kupon a ona že kupony do pondělka neberou, ptž mají slevu na nákup 20%. Říkám aha, tak Mixu zrovna nutně nepotřebuji, tak jdu vybírat něco jiného. Protože jsem moc spokojená s těmi růžovými stíny od L´Orealu, zamířila jsem na obhlídku dalších odstínů.
Už dlouho sháním zlatý stín, ale opravdu zlatý a pigmentovaný. A hele, tady ho měli, čmárla jsem na ruku a super, už byl v košíku.
L´Oréal Color Infaillible v odstínu 027 GOLDMINE
L´Oréal Color Infaillible 027 Goldmine
Jak název napovídá, stín je zlatý. Když jsem si jej mázla z testeru na ruku, byla to krásná zlaťoučká sytá barva, opravdu jsem byla nadšená, něco takového jsem dlouho hledala. Něco co prosvětlí oko, vytáhne modrou barvu z očí atd.
L´Oréal Color Infaillible 027 Goldmine
Nevím proč, ale odstín Goldmine narozdíl od Naughty Strawberry má vršek černý a taky pozadí písma na průhledném obalu je černé. Naughty Strawberry to má stříbrné. Nevíte někdo proč?


Balení je klasické, jako u všech těchto stínů. Průhledná krabička, po otevření má stín na sobě černou pokličku :) Jak jsem psala minule, je nutné si ji nechat, aby vám stín neztvrdl.
L´Oréal Color Infaillible 027 Goldmine
L´Oréal Color Infaillible 027 Goldmine
Stín se tváří jako jemný namletý prášek, nedejte se zmást, sem tam v sobě má velké kousky nebo se tak nějak lepí ve velké kousky, které pak dělají neplechu při aplikaci. 

L´Oréal Color Infaillible 027 Goldmine
Tady jdou ty větší kousky pěkně  vidět. Tohle mi v obchodě stín nedělal, kdyby jo, tak ho ani nevezmu. Blbě se mi nanáší, nejsem schopná najít štětec, kterým mi půjde stín rovnoměrně nanášet, vlastně musím říct, že se ani na štětec toho stínu moc nenachytá. Jsem trochu zoufalá, včera jsem si patlala stín na oko prstem, výsledek byl zatím asi nejlepší. Na oku mi to ale takhle sytou barvu neudělá, ani když použiji bázi.
Máte někdo zkušenosti jakým štětcem by to mohlo jít? Já fakt nevím.
L´Oréal Color Infaillible 027 Goldmine
Stín má 3,5g, cena před slevou 179,90Kč. Po slevě 135Kč. Některé odstíny těchto stínů jsou ve výprodeji za 100Kč.
L´Oréal Color Infaillible 027 Goldmine

12 komentářů:

 1. Chválím nákup, ty stíny jsou fakt dobré, asi nejlepší z těch drogérkových.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. chtěla bych ještě další odstíny, ale čekám zas na akci, za plnou cenu se mi kupovat nechcou

   Vymazat
 2. Krásný odstín, moc by se mi hodil do sbírky. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Odpovědi
  1. na očích je super, no v kelímku asi hezčí a to mě štve

   Vymazat
 4. Tie moje Mf tiez moc stetcom nejdu, vsak isti to fakt len ten prst alebo mierne navlhceny klasicky aplikator na ocne tiene

  OdpovědětVymazat
 5. Škoda toho drolení se, nebo jak to nazvat.. Jinak naprostá pecka a nádherná pigmentace.. Musím se na ně zajít mrknout :)

  OdpovědětVymazat