Kalendáře

Když jsem fotila na blog rtěnku YSL, tak jsem si říkala, že by si zasloužila docela luxusní pozadí, nic moc jsem doma nenašla, až na ten fialový podklad. Zašla jsem do města, abych obhlídla kalendáře s obrázky v levných knihách, ale nic moc výběr teda. Mně nevyhovoval. Do klasického knihkupectví jsem nešla, nemíním utratit 200Kč za kalendář, nejsem blázen.

Tak jsem se rozhodla, že omrknu nabídku na netu.  Po nějaké době jsem našla e-shop, který mě docela zaujal. Nejdříve tím, že jsem našla kalendáře podle svých představ, pak mě zaujaly ceny a v neposlední řadě taky to, že nekupujete zajíce v pytli = po kliknutí na obrázek kalendáře, který jste si vybrali, pak na další straně vidíte všechny obrázky, které v kalendáři jsou. Což já považuji za velké plus, hlavně při nákupu na netu, odpadá totiž následné běhání po knihkupectví a okukování co v tom kalendáři vlastně je za obrázky.
Vzhledem k tomu, že jsem šla víc po obrázcích jak po kalendáři, tak jsem nejdříve zabrousila do výprodeje kalendářů, kde jsem vybírala z kalendářů na rok 2012. Hmmm, vybrala jsem 2 - Emotions a Landscapes.
Pak mi to nedalo a samozřejmě jsem se proklikala všemi nástěnnými kalendáři na rok 2013 a vybrala jsem tři - Coffee, Svěží ovoce a Chocolate. Bohužel u kalendáře Chocolate byl nejmenší odběr 5 kusů :(

A kde jsem tedy tak dobře nakoupila? Mrkněte na www.kalvos.cz .
Zde máte můj výběr:
Kalendáře na rok 2012. Klikněte na odkaz, a uvidíte ty krásné fotky :)
http://www.kalvos.cz/landscapes-nastenny-kalendar-2012
http://www.kalvos.cz/emotions-nastenny-kalendar-2012
Kalendáře na rok 2013. Prý má být konec světa, tak asi těžko, když mám kalendáře jo! :DD

http://www.kalvos.cz/ideal-svezi-ovoce-nastenny-kalendar-2013
http://www.kalvos.cz/coffee-nastenny-kalendar-2013
Tak koukám na obal Coffe a čtu Label your days, a říkám si co? A čím si je mám jako označit? A pak mi došlo, že uvnitř zřejmě budou nálepky. Jupíííí, moje infantilní já se probudilo a bylo nadšené, že si příští rok bude lepit obrázky :D Ne, kecám, cokoli co můžu, tak si píšu do mobilu. Ale je to dobrá vychytávka, kdo si píše poznámky a vyžívá se v tom, tady si nalepíte nálepku a máte vystaráno ;) A je jich celkem 300.No a další překvápko. Tahám kalendáře z krabičky a říkám si sakra, něco tu nesedí nebo mám nějaký výpadek. Já si objednávala přeci čtyři kalendáře, tak jak to, že jich mám pět??? Tak čučím do faktury a říkám si, že se asi někdo přehmátl. A pak mi došlo, že jsem asi byla letos mooooc hodná a tohle je dárek k objednávce :) Tak to jsem fakt nečekala, navíc kalendář s květinami je skvělý. Která ženská by pohrdla květinami, že.
http://www.kalvos.cz/floral-portraits-nastenny-kalendar-2012
Sortiment e-shopu Kalvos.cz je opravdu široký, mrkněte, třeba najdete kalendář, diář nebo cokoli dalšího, co se Vám bude hodit.
Toto není reklama na obchod, toto je článek o kalendářích a o tom, že si někde ještě váží zákazníků☺


8 komentářů:

 1. To je pravda, taky jsem tam nedávno koukala, ale odrazuje mě poštovné, kvli dvěma věcem, které bych potřebovala, se mi nechce dávat 130. :D
  No, ale vidím to tak, že dárky na Vánoce (diáře) tam stejně asi objednávat budu. ;)
  Vybrala skvěle. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no jo, tak poštovný je děs vždy u e-shopů. ale co naděláš, proto jsem nasbírala ty čtyři kalendáře. navíc jsem byla ráda, že jsem sehnala to, co se mi líbí

   Vymazat
 2. Jsem přes to jídlo, takže svěří ovoce a kafe se mi líbí. Samolepky jsou super, ale u nás by mi je v cuku letu vylepily děti :)

  OdpovědětVymazat
 3. super tip :-) určite sa na tu stránku pozriem či nemaju aj diare. a ta poznámka o konci sveta bobma :-D

  http://nadkinsvet.blogspot.sk/ rozdávame darčeky :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Ty jsou krásné! Já si vždycky nástěnný kalendář nechávám vyrobit - z fotek našeho pidi pejska. Koukat na něj celej rok, to je radost:-)

  OdpovědětVymazat
 5. jéééj to s tými nálepkami sa mi páči, ale viac by som prijala nejaký diár, kde sa to dá lepiť, ako nástenný kalendár. Inak je ten kávový super aj ten ovocný je pekný.
  http://stylzeny.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 6. i like the watermelon calender

  want to follow each other? i will defiently follow back

  my blog:
  http://thebizarrebirdcage.blogspot.de/

  OdpovědětVymazat